NASZ PARTNER

Dantherm

Grupa Dantherm, założona w latach 50-tych XX wieku, jest europejskim liderem w dziedzinie przenośnych i stacjonarnych rozwiązań klimatyzacyjnych dla szerokiego zakresu branż i zastosowań. Opierając się na pracy około 600 specjalistów w dziedzinie klimatyzacji i ponad trzech milionach instalacji, projektujemy i tworzymy wyjątkowe rozwiązania klimatyczne.

Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu zgromadziliśmy rozległą wiedzę w naszej dziedzinie. Bycie doświadczonym dostawcą niezawodnych rozwiązań klimatyzacyjnych oznacza wyprzedzanie konkurencji. Sprytnie łącząc tę wiedzę z ciągłym uczeniem się nowych technologii, zapewniamy, że dotrzymujemy obietnicy dostarczania specjalistycznych rozwiązań. Jest to zawsze poparte ścisłą współpracą z naszymi klientami, aby zapewnić, że dostarczamy rozwiązania, które pomagają im odnieść sukces w ich działalności.

Używaj zrównoważonego, solidnych komponentów, które przeszły szeroko zakrojone testy. Gwarantujemy klientom, że mogą polegać na naszych rozwiązaniach, które zapewniają wyjątkową wydajność i niezawodność dla ich działalności.

Produkty Dantherm