Projektowanie

Naszym zadaniem jest pomoc w redukcji kosztów i optymalizacji inwestycji na wszystkich etapach projektu oraz w przyszłej eksploatacji urządzeń.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za dokładność obliczeń i efektywność rozwiązań technicznych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymujesz najbardziej optymalny i korzystny projekt.

Wszystkie opracowane przez nas projekty spełniają współczesne wymagania dotyczące maksymalnej niezawodności i wydajności systemu inżynieryjnego.  Jednocześnie są łatwe w realizacji i skalowalne, nie ma w nich niestandardowych i rzadkich materiałów i komponentów, skomplikowanych schematów.

01

Kompleksowy projekt i realizacja projektu

Nie będziesz musiał szukać różnych wykonawców, aby zrealizować swój projekt. Zajmujemy się wszystkimi kwestiami, od opracowania koncepcji, obliczeń, wyboru materiałów i komponentów, po realizację projektu i dalszą konserwację sprzętu. W rezultacie otrzymujesz kompletne rozwiązanie dla swojej aplikacji.

02

Zgodność ze wszystkimi wymogami prawnymi

Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania projektowe i dokumentacja są w pełni zgodne z wymogami kodeksów postępowania i innych dokumentów regulacyjnych, a także potwierdzone niezbędnymi obliczeniami technicznymi.

03

Wysoka jakość wykonania projektu

W projekcie zostaną wykorzystane wyłącznie niezawodne, certyfikowane materiały i sprzęt, co zapewni długą żywotność systemu inżynieryjnego. Gwarantujemy uzyskanie najbardziej wydajnego rozwiązania, które odpowiada wszystkim parametrom technologicznym i ekonomicznym. Do realizacji projektów wykorzystujemy własne opracowania i metody, a także światowe doświadczenie naszych zagranicznych partnerów.

04

Własne biuro projektowe

Projektowanie systemów inżynieryjnych wymaga specjalnych umiejętności, wiedzy i bogatego doświadczenia. Dlatego stawiamy najwyższe wymagania specjalistom z naszego działu projektowego. Wszyscy nasi inżynierowie są ekspertami w swojej dziedzinie, zdolnymi do opracowania najbardziej złożonych i poważnych projektów. Zanurzają się w projekt w najszerszym możliwym zakresie i pracują nad nim na wszystkich etapach.

Nie wiesz od czego zacząć projekt i jakie dane będą potrzebne przed rozpoczęciem projektowania?

Poproś naszych inżynierów o konsultację, a pomożemy Ci w opracowaniu ogólnej koncepcji, opracowaniu specyfikacji istotnych warunków zamówienia i planu krok po kroku kolejnych kroków.